Događanja u 2018
Srijeda, 01. Kolovoz 2018 Muzej Novalja Pregleda: 62

"Divlja Hrvatska"

U peta,k 27.srpnja 2018., s početkom u 20,00 sati u Gradskom muzeju Novalja otvaramo izložbu fotografija Krunoslava Raca pod nazivom "Divlja Hrvatska".
Pozivamo vas da je dođete posjetiti i ne propustite doživjeti dašak "divlje" Hrvatske, koji je umjetnik Rac tako vjerno prenio posjetiteljima kroz svoje fotografije.
Izložba će biti postavljena do 16.kolovoza.

Galerija slika: "Divlja Hrvatska"

"divlja hrvatska" "ćutin otok svoj" "geometrija" i "svašta n ... Ispričat ću ti priču "terravita" Tvrtko maras " reverzibi ... Srebro i zlato srednjega ... Noć muzeja "ćutin otok svoj" Izložba fotografije "put ... Otvorena izložba antona ... Natječaj za prijem u slu ... Financijski izvještaj gr ... Otvorena izložba branke ... Otvorenje izložbi marine ... Najava izložbi Otvorenje izložbe vesne ... Otvorenje izložbe marine ... Izložba radova marine pe ... Europska noć muzejasvjet ... "ćutim otok svoj" Financijski izvještaj gr ... Noć muzeja Hidden treasure of novalja Izložba fotografija ivan ... Otvorenje izložbe fotogr ... Zbirka starih razglednic ... Otvorenje izložbe božida ... Izložba darke šćerbe haupt Izložba valentine marek Izložba valentine marek Knjižnica gradskog muzeja Otvorenje izložbe iris b ... Snimanje dokumentarnog s ... Nova zbirka u gradskom m ... Otvaranje izložbe Izložba "ćutin otok svoj ... Najava izložbene sezone ... Obilježen međunarodni da ... Posjet djece iz vrtića " ...