Ponedjeljak, 02 Rujan 2013 Gradski Muzej Novalja Pregleda: 717

Izložba ulja na platnu Dubravka Mokrovića

U petak, 30. 08. 2013.g. u prostorima Gradskog muzeja Novalja otvorena je izložba ulja naplatnu zagrebačkog slikara Dubravka Mokrovića pod nazivom Snoviđenje grada.

Radi se o platnima velikih formata kojima je zajednička tema grad, ali grad kako ga ''snovidi'' autor.

O izložbi i autorovu slikarskom opusu govorio je uvaženi likovni kritičar i esejist Stanko Špoljarić koji od samih početaka, prije nekih 20 godina, kao kroničar i mentor prati rad D. Mokrovića.

Prisutne su pozdravili i ravnateljica muzeja, prof. Vesna Denona, te autor.

Dubravko Morković ima iza sebe mnogobrojne samostalne izložbe, sudjelovao je u mnogim likovnim kolonijama kod nas i u inozemstvu i član je likovne udruge Spektar.

Izložba se može razgledati do 26. rujna. Ulaz je besplatan.

Foto: Eugen Rebernišak

Galerija slika: Izložba ulja na platnu Dubravka Mokrovića

Izložba fotografije "put ... Otvorena izložba antona ... Natječaj za prijem u slu ... Financijski izvještaj gr ... Otvorena izložba branke ... Otvorenje izložbi marine ... Najava izložbi Otvorenje izložbe vesne ... Otvorenje izložbe marine ... Izložba radova marine pe ... Europska noć muzejasvjet ... "ćutim otok svoj" Financijski izvještaj gr ... Noć muzeja Hidden treasure of novalja Izložba fotografija ivan ... Otvorenje izložbe fotogr ... Zbirka starih razglednic ... Otvorenje izložbe božida ... Izložba darke šćerbe haupt Izložba valentine marek Izložba valentine marek Knjižnica gradskog muzeja Snimanje dokumentarnog s ... Otvorenje izložbe iris b ... Nova zbirka u gradskom m ... Otvaranje izložbe Izložba "ćutin otok svoj ... Najava izložbene sezone ... Obilježen međunarodni da ... Posjet djece iz vrtića " ... Izložba fotografija voda ... Svjetski dan voda world ... Izložba radova dominika ... Izložba kamen priča prič ... Izložba ulja na platnu d ... Izložba instalacija i na ... Izložba crteža novaljsko ... Izložba ćutin otok svoj 4 Izložba u gradskom muzej ...