Utorak, 04 Lipanj 2013 Gradski Muzej Novalja Pregleda: 549

Izložba u Gradskom muzeju Novalja

U Gradskom muzeju Novalja u tijeku je izložba Retrospektiva: 10 godina muzejske izlagačke djelatnosti na kojoj predstavljamo sve autore koji su dosad izlagali u Gradskom muzeju Novalja.

U postavi izložbe su fotografije, ulja, skulpture, grafike i akvareli raznih domaćih otočkih autora kao i neki hrvatskih eminentnih likovnih umjetnika.

Izložba se može razgledati radnim danom i subotom od 9 do 13 ujutro.

Galerija slika: Izložba u Gradskom muzeju Novalja

Izložba fotografije "put ... Otvorena izložba antona ... Natječaj za prijem u slu ... Financijski izvještaj gr ... Otvorena izložba branke ... Otvorenje izložbi marine ... Najava izložbi Otvorenje izložbe vesne ... Otvorenje izložbe marine ... Izložba radova marine pe ... Europska noć muzejasvjet ... "ćutim otok svoj" Financijski izvještaj gr ... Noć muzeja Hidden treasure of novalja Izložba fotografija ivan ... Otvorenje izložbe fotogr ... Zbirka starih razglednic ... Otvorenje izložbe božida ... Izložba darke šćerbe haupt Izložba valentine marek Izložba valentine marek Knjižnica gradskog muzeja Snimanje dokumentarnog s ... Otvorenje izložbe iris b ... Nova zbirka u gradskom m ... Otvaranje izložbe Izložba "ćutin otok svoj ... Najava izložbene sezone ... Obilježen međunarodni da ... Posjet djece iz vrtića " ... Izložba fotografija voda ... Svjetski dan voda world ... Izložba radova dominika ... Izložba kamen priča prič ... Izložba ulja na platnu d ... Izložba instalacija i na ... Izložba crteža novaljsko ... Izložba ćutin otok svoj 4 Izložba u gradskom muzej ...