Četvrtak, 05. Veljača 2015 Muzej Novalja Pregleda: 1442

Noć muzeja

Gradski muzej Novalja pridružio se ove godine mnogim muzejima, arhivima,knjižnicama, galerijama i znanstvenim institucijama koje su obilježile većdesetu Noć muzeja i osigurali besplatan ulaz i podešeno radno vrijemeposjetiteljima.
Kako je tema ovogodišnjeg obilježavanja "Izumi i otkrića – NikolaTesla, univerzalni um", Gradski muzej Novalja je upriličio predavanje iprezentaciju koju su pripremili profesorica fizike Snježana Štefanić i učeniciosmog razreda osnovne škole "A.G.Matoša"Laura Badurina Dudić, Sara Zubović, Maurizio Rumštajn i Marija Romana Šanko teučenik trećeg razreda Šime Vidas koji je oduševio sve prisutne svojim uvodom iizvedbom pokusa iz astronomije tj. optike.
Mnogobrojni posjetitelji mogli su razgledati i panoe s grafikama, crtežima ifotografijama antičkog podzemnog vodovoda koji su 2012. bili izloženi uMariboru, europskoj prijestolnici kulture, pod nazivom Hidden Treasure ofNovalja, a sada su u trajnom vlasništvu muzeja.
Gradski muzej Novalja će i u budućnosti svakako nastojati podržati ovumanifestaciju.

Ispričat ću ti priču "terravita" Tvrtko maras " reverzibi ... Noć muzeja Srebro i zlato srednjega ... "ćutin otok svoj" Izložba fotografije "put ... Otvorena izložba antona ... Natječaj za prijem u slu ... Financijski izvještaj gr ... Otvorena izložba branke ... Otvorenje izložbi marine ... Najava izložbi Otvorenje izložbe vesne ... Otvorenje izložbe marine ... Izložba radova marine pe ... Europska noć muzejasvjet ... "ćutim otok svoj" Financijski izvještaj gr ... Noć muzeja Hidden treasure of novalja Izložba fotografija ivan ... Otvorenje izložbe fotogr ... Zbirka starih razglednic ... Otvorenje izložbe božida ... Izložba darke šćerbe haupt Izložba valentine marek Izložba valentine marek Knjižnica gradskog muzeja Snimanje dokumentarnog s ... Otvorenje izložbe iris b ... Nova zbirka u gradskom m ... Otvaranje izložbe Izložba "ćutin otok svoj ... Najava izložbene sezone ... Obilježen međunarodni da ... Posjet djece iz vrtića " ... Izložba fotografija voda ... Svjetski dan voda world ... Izložba radova dominika ...