Museum Novalja | Insel Pag | Kroatien

Veranstaltungen im Jahr 2018
Ponedjeljak, 07. Srpanj 2014 Muzej Novalja Pregleda: 417

Otvaranje izložbe

Dana 05.07. o.g. u Gradskom muzeju Novalja otvorena je izložba radova umjetničkog i bračnog para iz Splita, Marinka Jelače i Tonke Jelača Marijančević.

Marinko Jelača, akademski kipar, izlaže grafike pod nazivom "Erupcije", a Tonka Jelača Marijančević, akademska kiparica također, izlaže svoje instalacije u terakoti i popratne fotografije.

Marinko Jeleča se predstavio novaljskoj publici 2007. g. s grafikama pod nazivom "Na vezu", a Tonka Jelača Marijančević je izlagala svoje "Forme" u kaširanom kartonu 2008. g.

Posjetitelje je pozdravila ravnateljica Vesna Denona, prof., a akademska kiparica Hana Lukas Midžić se osvrnula na izložene radove i cijelokupno stvaralaštvo dvoje umjetnika.

Izložba će biti otvorena do 25-og ovog mjeseca, pa pozivamo sve zainteresirane da je dođu pogledati. Ulaz je besplatan, a preporučujemo izložbu pogledati u večernjim satima kada instalacija dolazi do punog izražaja.

Galerija slika: Otvaranje izložbe

"ljetopisi u metalu" "divlja hrvatska" "geometrija" i "svašta n ... "ćutin otok svoj" Ispričat ću ti priču Tvrtko maras " reverzibi ... "terravita" "ćutin otok svoj" Srebro i zlato srednjega ... Noć muzeja Izložba fotografije "put ... Otvorena izložba antona ... Natječaj za prijem u slu ... Financijski izvještaj gr ... Otvorena izložba branke ... Otvorenje izložbi marine ... Najava izložbi Otvorenje izložbe vesne ... Otvorenje izložbe marine ... Izložba radova marine pe ... Europska noć muzejasvjet ... "ćutim otok svoj" Financijski izvještaj gr ... Noć muzeja Hidden treasure of novalja Izložba fotografija ivan ... Otvorenje izložbe fotogr ... Zbirka starih razglednic ... Otvorenje izložbe božida ... Izložba darke šćerbe haupt Izložba valentine marek Izložba valentine marek Knjižnica gradskog muzeja Snimanje dokumentarnog s ... Otvorenje izložbe iris b ... Nova zbirka u gradskom m ... Otvaranje izložbe Izložba "ćutin otok svoj ... Najava izložbene sezone ... Obilježen međunarodni da ...