Utorak, 08. Srpanj 2014 Muzej Novalja Pregleda: 609

Nova zbirka u Gradskom muzeju Novalja

Stručno povjerenstvo Ministarstva kulture za utvrđivanje svojstva kulturnog dobra za muzejske i galerijske zbirke je na svojoj sjednici održanoj u lipnju ove godine razmatralo prijavu Gradskog muzeja Novalja i dostavljenu dokumentaciju za utvrđivanje svojstava kulturnog dobra te je izvjestilo GM Novalja da je dostavljena dokumentacija o zbirci fotografija potpuna.

Zbirka fotografija, koju sačinjava 72 predmeta, sedma je zbirka Gradskog muzeja Novalja s utvrđenim svojstvom kulturnog dobra.

Osim zbirke fotografija Gradski muzej Novalja ima i Podvodno - arheološku zbirku, Etnografsku zbirku, Umjetničku zbirku, zbirku knjiga, zbirku dokumenata i zbirku razglednica, a planiramo registrirati i Numizmatičku zbirku.

Većina predmeta iz gore navedenih zbirki je u stalnom postavu muzeja te se mogu razgledati u radnom vremenu muzeja..

Galerija slika: Nova zbirka u Gradskom muzeju Novalja

Izložba fotografije "put ... Otvorena izložba antona ... Natječaj za prijem u slu ... Financijski izvještaj gr ... Otvorena izložba branke ... Otvorenje izložbi marine ... Najava izložbi Otvorenje izložbe vesne ... Otvorenje izložbe marine ... Izložba radova marine pe ... Europska noć muzejasvjet ... "ćutim otok svoj" Financijski izvještaj gr ... Noć muzeja Hidden treasure of novalja Izložba fotografija ivan ... Otvorenje izložbe fotogr ... Zbirka starih razglednic ... Otvorenje izložbe božida ... Izložba darke šćerbe haupt Izložba valentine marek Izložba valentine marek Knjižnica gradskog muzeja Snimanje dokumentarnog s ... Otvorenje izložbe iris b ... Nova zbirka u gradskom m ... Otvaranje izložbe Izložba "ćutin otok svoj ... Najava izložbene sezone ... Obilježen međunarodni da ... Posjet djece iz vrtića " ... Izložba fotografija voda ... Svjetski dan voda world ... Izložba radova dominika ... Izložba kamen priča prič ... Izložba ulja na platnu d ... Izložba instalacija i na ... Izložba crteža novaljsko ... Izložba ćutin otok svoj 4 Izložba u gradskom muzej ...