Ponedjeljak, 14. Ožujak 2016 Muzej Novalja Pregleda: 2591

Natječaj za prijem u službu u Gradski muzej Novalja

KLASA: 112-01/16-01/1
URBROJ: 2125/69-01-16-1

Na temelju članka 3. Pravilnika o unutarnjem ustrojstvu i načinu rada Gradskog muzeja Novalja, ravnatelj raspisuje
za prijem u službu u Gradski muzej Novalja na radno mjesto

Muzejski tehničar, 1 izvršitelj/ica na neodređeno vrijeme uz 3 mjeseca probnog rada
Opći uvjeti za prijem u službu:
-punoljetnost,
-hrvatsko državljanstvo,
- zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta
Osim općih uvjeta za prijem u službu koandidati moraju ispunjavati slijedeće posebne uvjete
-srednja stručna sprema općeg ili tehničkog smjera,
- aktivno poznavanje jednog svjetskog jezika,
- poznavanje rada na računalu,
-položen državni stručni ispit
Na natječaj se mogu prijaviti kandidati koji nemaju položen državni stručni ispit uz obavezu da ga polože u prvom ispitnom roku nakon isteka od godine dana od dana zasnivanja odnosa.
Uz pisanu prijavu na natječaj kandidati su obavezni priložiti:
-životopis,
-dokaz o hrvatskom državljanstvo – preslik domovnice,
-dokaz o srednjoj stručnoj spremi – preslik diplome,
-dokaz o položenom državnom stručnom ispitu ako ga ima – preslik
Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostaviti u roku od 8 dana od objave natječaja neposredno Gradskom muzeju Novalja ili putem pošte na adresu: Gradski muzej Novalja, Zvonimirova 27, 53291 Novalja, s naznakom „za natječaj“.

Ispričat ću ti priču "terravita" Tvrtko maras " reverzibi ... Noć muzeja Srebro i zlato srednjega ... "ćutin otok svoj" Izložba fotografije "put ... Otvorena izložba antona ... Natječaj za prijem u slu ... Financijski izvještaj gr ... Otvorena izložba branke ... Otvorenje izložbi marine ... Najava izložbi Otvorenje izložbe vesne ... Otvorenje izložbe marine ... Izložba radova marine pe ... Europska noć muzejasvjet ... "ćutim otok svoj" Financijski izvještaj gr ... Noć muzeja Hidden treasure of novalja Izložba fotografija ivan ... Otvorenje izložbe fotogr ... Zbirka starih razglednic ... Otvorenje izložbe božida ... Izložba darke šćerbe haupt Izložba valentine marek Izložba valentine marek Knjižnica gradskog muzeja Snimanje dokumentarnog s ... Otvorenje izložbe iris b ... Nova zbirka u gradskom m ... Otvaranje izložbe Izložba "ćutin otok svoj ... Najava izložbene sezone ... Obilježen međunarodni da ... Posjet djece iz vrtića " ... Izložba fotografija voda ... Svjetski dan voda world ... Izložba radova dominika ...