Događanja u 2018
Subota, 14. Srpanj 2018 Muzej Novalja Pregleda: 111

"Ćutin otok svoj"

U Gradskom muzeju Novalja u petak, 15.06. otvara se 9. izložba fotografija članova Foto kluba Pag pod imenom "Ćutim otok svoj".
Fotografije izlažu: Z. Balabanić, H. Baričević, M. Brajša, A. Dabo, T. Dabo, V. Denona, D. i I. Dobrijević, S. Domazet, V. Fabijanić, J. Herzeg, Ž. Jelenski, V. Karavanić, K.Kiš, T. Maras, B.Maričević, A. Meštrović, K. .Mustapić, R. Peranić, K. Sanković, E. Šmit, I. Šupraha i A.S. Tomulić.
Otvorenje je u 19,30 h, a trajat će do 5. srpnja pa vas pozivamo da je svakako dođete posjetiti.

Galerija slika: "Ćutin otok svoj"

"divlja hrvatska" "ćutin otok svoj" "geometrija" i "svašta n ... Ispričat ću ti priču "terravita" Tvrtko maras " reverzibi ... Srebro i zlato srednjega ... Noć muzeja "ćutin otok svoj" Izložba fotografije "put ... Otvorena izložba antona ... Natječaj za prijem u slu ... Financijski izvještaj gr ... Otvorena izložba branke ... Otvorenje izložbi marine ... Najava izložbi Otvorenje izložbe vesne ... Otvorenje izložbe marine ... Izložba radova marine pe ... Europska noć muzejasvjet ... "ćutim otok svoj" Financijski izvještaj gr ... Noć muzeja Hidden treasure of novalja Izložba fotografija ivan ... Otvorenje izložbe fotogr ... Zbirka starih razglednic ... Otvorenje izložbe božida ... Izložba darke šćerbe haupt Izložba valentine marek Izložba valentine marek Knjižnica gradskog muzeja Otvorenje izložbe iris b ... Snimanje dokumentarnog s ... Nova zbirka u gradskom m ... Otvaranje izložbe Izložba "ćutin otok svoj ... Najava izložbene sezone ... Obilježen međunarodni da ... Posjet djece iz vrtića " ...