Ponedjeljak, 15 Srpanj 2013 Gradski Muzej Novalja Pregleda: 585

Izložba crteža novaljskog autora Valtera Daba

U petak je u Gradskom muzeju Novalja otvorena izložba crteža u olovci novaljskog autora Valtera Daba.

Tema svih radova su masline koje u Valterovoj interpretaciji zadobivaju potpuno nove oblike i značenja i skrivaju mnoge tajne. Valter Dabo je i ranije grupno izlagao, a ovo mu je prva samostalna izložba. Izloženo je 40 radova koji se mogu razgledati do 01. kolovoza.

Mnogobrojne posjetitelje pozdravila je ravnateljica prof. Vesna Denona, a o Valteru i njegovim radovima na iznimno dirljiv i nostalgičan način govorila je i prof. Edita Denona.

Gradonačelnik Novalje Ante Dabo, Valterov kolega iz ranih školskih dana, otvorio je izložbu uz prigodno obraćanje.

Gradski muzej Novalja rado izlaže radove lokalnih autora svih umjetničkih izražaja i ovom izložbom samo slijedi svoju tradiciju predstavljanja publici otočkih samoukih umjetnika.

Galerija slika: Izložba crteža novaljskog autora Valtera Daba

Izložba fotografije "put ... Otvorena izložba antona ... Natječaj za prijem u slu ... Financijski izvještaj gr ... Otvorena izložba branke ... Otvorenje izložbi marine ... Najava izložbi Otvorenje izložbe vesne ... Otvorenje izložbe marine ... Izložba radova marine pe ... Europska noć muzejasvjet ... "ćutim otok svoj" Financijski izvještaj gr ... Noć muzeja Hidden treasure of novalja Izložba fotografija ivan ... Otvorenje izložbe fotogr ... Zbirka starih razglednic ... Otvorenje izložbe božida ... Izložba darke šćerbe haupt Izložba valentine marek Izložba valentine marek Knjižnica gradskog muzeja Snimanje dokumentarnog s ... Otvorenje izložbe iris b ... Nova zbirka u gradskom m ... Otvaranje izložbe Izložba "ćutin otok svoj ... Najava izložbene sezone ... Obilježen međunarodni da ... Posjet djece iz vrtića " ... Izložba fotografija voda ... Svjetski dan voda world ... Izložba radova dominika ... Izložba kamen priča prič ... Izložba ulja na platnu d ... Izložba instalacija i na ... Izložba crteža novaljsko ... Izložba ćutin otok svoj 4 Izložba u gradskom muzej ...