Ponedjeljak, 15. Rujan 2014 Muzej Novalja Pregleda: 1392

Otvorenje izložbe Božidarke Šćerbe Haupt

Dana 13.09. o.g., u Gradskom muzeju Novalja otvorena je izložba akvarela autorice Božidarke Šćerbe Haupt pod nazivom „Moji zavičaji“ koja se može razgledati do 03.10. u radnom vremenu muzeja od 09 do 13 svakim radnim danom.

Prisutne su pozdravili Vesna Denona, ravnateljica muzeja, gradonačelnik Novalje Ante Dabo te autorica sama, a nakon otvorenja priređen je i mali domjenak.

Božidarka Šćerbe Haupt je spisateljica, slikarica, prevoditeljica, sudski tumač i stručni vodič za njemački, engleski, talijanski i francuski jezik i živi na relaciji između Splita, Sarajeva i Novalje. Članica je Matice hrvatske i ogranka iste u Sarajevu, ima vlastiti prevoditeljski ured u Splitu,a slikanjem se bavi od 2005 godine. Izlagala je u galeriji Loggia u Splitu i na mnogim skupnim izložbama.

Galerija slika: Otvorenje izložbe Božidarke Šćerbe Haupt

Ispričat ću ti priču "terravita" Tvrtko maras " reverzibi ... Noć muzeja Srebro i zlato srednjega ... "ćutin otok svoj" Izložba fotografije "put ... Otvorena izložba antona ... Natječaj za prijem u slu ... Financijski izvještaj gr ... Otvorena izložba branke ... Otvorenje izložbi marine ... Najava izložbi Otvorenje izložbe vesne ... Otvorenje izložbe marine ... Izložba radova marine pe ... Europska noć muzejasvjet ... "ćutim otok svoj" Financijski izvještaj gr ... Noć muzeja Hidden treasure of novalja Izložba fotografija ivan ... Otvorenje izložbe fotogr ... Zbirka starih razglednic ... Otvorenje izložbe božida ... Izložba darke šćerbe haupt Izložba valentine marek Izložba valentine marek Knjižnica gradskog muzeja Snimanje dokumentarnog s ... Otvorenje izložbe iris b ... Nova zbirka u gradskom m ... Otvaranje izložbe Izložba "ćutin otok svoj ... Najava izložbene sezone ... Obilježen međunarodni da ... Posjet djece iz vrtića " ... Izložba fotografija voda ... Svjetski dan voda world ... Izložba radova dominika ...