Utorak, 16. Rujan 2014 Muzej Novalja Pregleda: 820

Zbirka starih razglednica Novalje

Stalni postav Gradskog muzeja Novalja bogatiji je za još jednu zbirku. 33 stare razglednice Novalje koje datiraju od početka pa do 60-tih godina 20. st. su izložene u vitrini i postavljene u prizemlju muzeja.

Izložene razglednice su u dobrom stanju, neke su ispisane i datirane a neke ne. Pojedini primjerci su iznimno rijetki (npr. autora Radoslava Daba i V. Steina iz Trsta) a nekoliko ih je iz zbirke pokojnog A. Kunkere.

Pozivamo vas da unutar radnog vremena muzeja (od pon- pet od 09:00- 13:00 h) dođete i pogledate ovu iznimno zanimljivu izložbu rijetkih razglednica Novalje.

Galerija slika: Zbirka starih razglednica Novalje

Izložba fotografije "put ... Otvorena izložba antona ... Natječaj za prijem u slu ... Financijski izvještaj gr ... Otvorena izložba branke ... Otvorenje izložbi marine ... Najava izložbi Otvorenje izložbe vesne ... Otvorenje izložbe marine ... Izložba radova marine pe ... Europska noć muzejasvjet ... "ćutim otok svoj" Financijski izvještaj gr ... Noć muzeja Hidden treasure of novalja Izložba fotografija ivan ... Otvorenje izložbe fotogr ... Zbirka starih razglednic ... Otvorenje izložbe božida ... Izložba darke šćerbe haupt Izložba valentine marek Izložba valentine marek Knjižnica gradskog muzeja Snimanje dokumentarnog s ... Otvorenje izložbe iris b ... Nova zbirka u gradskom m ... Otvaranje izložbe Izložba "ćutin otok svoj ... Najava izložbene sezone ... Obilježen međunarodni da ... Posjet djece iz vrtića " ... Izložba fotografija voda ... Svjetski dan voda world ... Izložba radova dominika ... Izložba kamen priča prič ... Izložba ulja na platnu d ... Izložba instalacija i na ... Izložba crteža novaljsko ... Izložba ćutin otok svoj 4 Izložba u gradskom muzej ...