Ponedjeljak, 17 Lipanj 2013 Gradski Muzej Novalja Pregleda: 810

Izložba Ćutin otok svoj 4

U sklopu obilježavanja Dana Grada - Antonje, dana 14. 06. u Gradskom muzeja Novalja otvorena je prva u nizu ovosezonskih izložbi. Radi se o 4. izložbi fotografija amaterskog foto kluba Pag naziva Ćutin otok svoj.

Mnogobrojne uzvanike pozdravila je ravnateljica Vesna Denona, a zatim im se obratio predsjednik kluba Aldo Meštrović s novostima o djelovanju kluba.

Izložbu je uz prigodno obraćanje otvorio gradonačelnik Novalje Ante Dabo. Autori izloženih fotografija su Teofil Dabo, Simon Kerr, Aleksandar Saša Tomulić, Ivo Šupraha, Ibrahim Suljić, Elvis Šmit, Ante Dabo, Tvrtko Maras, Vesna Karavanić, Ivan Crnković, Vesna Fabijanić, Aldo Meštrović, Nikola Maržić, Bernardo Pogorilić, Mladen Brajša, Vesna Denona i Radivoj Pastorčić.

Tema ove izložbe je univerzalna, Ćutin otok svoj, a ovogodišnji moto je: Nima, nima do otoka Paga, Branka Barbira iz klape Sol.Izložba će biti postavljena do 10. srpnja 2013. g. Ulaz je besplatan.

Galerija slika: Izložba Ćutin otok svoj 4

Ispričat ću ti priču "terravita" Tvrtko maras " reverzibi ... Noć muzeja Srebro i zlato srednjega ... "ćutin otok svoj" Izložba fotografije "put ... Otvorena izložba antona ... Natječaj za prijem u slu ... Financijski izvještaj gr ... Otvorena izložba branke ... Otvorenje izložbi marine ... Najava izložbi Otvorenje izložbe vesne ... Otvorenje izložbe marine ... Izložba radova marine pe ... Europska noć muzejasvjet ... "ćutim otok svoj" Financijski izvještaj gr ... Noć muzeja Hidden treasure of novalja Izložba fotografija ivan ... Otvorenje izložbe fotogr ... Zbirka starih razglednic ... Otvorenje izložbe božida ... Izložba darke šćerbe haupt Izložba valentine marek Izložba valentine marek Knjižnica gradskog muzeja Snimanje dokumentarnog s ... Otvorenje izložbe iris b ... Nova zbirka u gradskom m ... Otvaranje izložbe Izložba "ćutin otok svoj ... Najava izložbene sezone ... Obilježen međunarodni da ... Posjet djece iz vrtića " ... Izložba fotografija voda ... Svjetski dan voda world ... Izložba radova dominika ...