Utorak, 17. Lipanj 2014 Muzej Novalja Pregleda: 794

Izložba "Ćutin otok svoj - V"

Dana 14.06.o.g., u sklopu obilježavanja dana grada Novalje- Antonje, u Gradskom muzeju Novalja otvorena je peta po redu izložba fotografija članova Foto kluba Pag pod naslovom „Ćutin otok svoj“ i predstavljena zbirka pjesama Mladena Kušeca „Kako vrijeme leti“.

Mnogobrojne posjetitelje pozdravila je ravnateljica prof. Vesna Denona, a onda su im se redom obratili gradonačelnik Novalje gosp. Ante Dabo, novoizabrani predsjednik Foto kluba Pag Elvis Šmit te poznati dječji pisac i novinar gosp. Mladen Kušec.

Elvis Šmit je napomenuo da radovi članova slijede standarde koje je ova amaterska grupa fotografa postavila od samih početaka postojanja kluba i napomenuo kako će izložba nakon Novalje biti postavljena i u Kolanu, Pagu i Povljani povodom obilježavanja dana tih gradova i općina.

Mladen Kušec oduševio je sve prisutne pročitavši odabrane radove iz svoje knjige pjesama. Knjiga je izvanredno opremljena i tiskana u Tiskari Denona te je „razgrabljena“ na licu mjesta.

Domaćini su organizirali domjenak na kom su se izlagači i gosti zadržali u ugodnom druženju do početka koncera koji je upriličen na Trgu dr. Franje Tuđmana ispred zgrade Gradskog poglavarstva.

Radove izlažu:
Ivan Šupraha
Elvis Šmit
Saša Domazet

Izložba je otvorena do 04.07., a ulaz je besplatan.

Galerija slika: Izložba "Ćutin otok svoj - V"

Izložba fotografije "put ... Otvorena izložba antona ... Natječaj za prijem u slu ... Financijski izvještaj gr ... Otvorena izložba branke ... Otvorenje izložbi marine ... Najava izložbi Otvorenje izložbe vesne ... Otvorenje izložbe marine ... Izložba radova marine pe ... Europska noć muzejasvjet ... "ćutim otok svoj" Financijski izvještaj gr ... Noć muzeja Hidden treasure of novalja Izložba fotografija ivan ... Otvorenje izložbe fotogr ... Zbirka starih razglednic ... Otvorenje izložbe božida ... Izložba darke šćerbe haupt Izložba valentine marek Izložba valentine marek Knjižnica gradskog muzeja Snimanje dokumentarnog s ... Otvorenje izložbe iris b ... Nova zbirka u gradskom m ... Otvaranje izložbe Izložba "ćutin otok svoj ... Najava izložbene sezone ... Obilježen međunarodni da ... Posjet djece iz vrtića " ... Izložba fotografija voda ... Svjetski dan voda world ... Izložba radova dominika ... Izložba kamen priča prič ... Izložba ulja na platnu d ... Izložba instalacija i na ... Izložba crteža novaljsko ... Izložba ćutin otok svoj 4 Izložba u gradskom muzej ...