Četvrtak, 18. Lipanj 2015 Muzej Novalja Pregleda: 840

Europska noć muzejaSvjetski dan muzeja

18.05.2015. ponedjeljak: Europska noć muzeja/Svjetski dan muzeja: Kornelia A. Giunio: Ars Amatoria, Ljubav i erotika u starom Rimu,predavanje i izložba.

Srebro i zlato srednjega ... "ćutin otok svoj" Noć muzeja Izložba fotografije "put ... Otvorena izložba antona ... Natječaj za prijem u slu ... Financijski izvještaj gr ... Otvorena izložba branke ... Otvorenje izložbi marine ... Najava izložbi Otvorenje izložbe vesne ... Otvorenje izložbe marine ... Izložba radova marine pe ... Europska noć muzejasvjet ... "ćutim otok svoj" Financijski izvještaj gr ... Noć muzeja Hidden treasure of novalja Izložba fotografija ivan ... Otvorenje izložbe fotogr ... Zbirka starih razglednic ... Otvorenje izložbe božida ... Izložba darke šćerbe haupt Izložba valentine marek Izložba valentine marek Knjižnica gradskog muzeja Otvorenje izložbe iris b ... Snimanje dokumentarnog s ... Nova zbirka u gradskom m ... Otvaranje izložbe Izložba "ćutin otok svoj ... Najava izložbene sezone ... Obilježen međunarodni da ... Posjet djece iz vrtića " ... Izložba fotografija voda ... Svjetski dan voda world ... Izložba radova dominika ... Izložba kamen priča prič ... Izložba ulja na platnu d ... Izložba instalacija i na ...