Srijeda, 19. Ožujak 2014 Muzej Novalja Pregleda: 1015

Svjetski dan voda World Water Day

Povodom obilježavanja Svjetskog dana voda (World Water Day), 22.03.2014. godine s početkom u 19.00 sati, Gradski muzej Novalja organizira veliku međunarodnu izložbu fotografija na temu „Voda“.

Ispričat ću ti priču "terravita" Tvrtko maras " reverzibi ... Noć muzeja Srebro i zlato srednjega ... "ćutin otok svoj" Izložba fotografije "put ... Otvorena izložba antona ... Natječaj za prijem u slu ... Financijski izvještaj gr ... Otvorena izložba branke ... Otvorenje izložbi marine ... Najava izložbi Otvorenje izložbe vesne ... Otvorenje izložbe marine ... Izložba radova marine pe ... Europska noć muzejasvjet ... "ćutim otok svoj" Financijski izvještaj gr ... Noć muzeja Hidden treasure of novalja Izložba fotografija ivan ... Otvorenje izložbe fotogr ... Zbirka starih razglednic ... Otvorenje izložbe božida ... Izložba darke šćerbe haupt Izložba valentine marek Izložba valentine marek Knjižnica gradskog muzeja Snimanje dokumentarnog s ... Otvorenje izložbe iris b ... Nova zbirka u gradskom m ... Otvaranje izložbe Izložba "ćutin otok svoj ... Najava izložbene sezone ... Obilježen međunarodni da ... Posjet djece iz vrtića " ... Izložba fotografija voda ... Svjetski dan voda world ... Izložba radova dominika ...