Utorak, 20. Lipanj 2017 Muzej Novalja Pregleda: 21

Noć muzeja

U Gradskom muzeju Novalja, 27.01. 2017. g. održana je Noć muzeja.
Kako je tema bila glazba i glazbeni velikani na programu su bili zbor i orkestar o.š.
"A.G.Matoš" s voditeljicom gđom. Zrinkom Peranić i pobjednice dječjeg festivala "Antonja" s voditeljem g. Simom Radosavljević.

U drugom dijelu programa maestro I. Žan je prigodno govorio o glazbenim velikanima i o tradicijskim pjevanjima otoka Paga nakon čega je slijedio nastup pjevača nakanat, muške klape "Čeprlji" i ženske "Murtelice".

Treći dio večeri bio je rezerviran za Matiju Škunca s frulama i udaraljkama te za grupe "Feng Shui", "Black Rams" i "Indication Pump".

Gradski muzej je posjetilo oko 300 posjetitelja iz svih mjesta na otoku

Galerija slika: Noć muzeja

Ispričat ću ti priču "terravita" Tvrtko maras " reverzibi ... Noć muzeja Srebro i zlato srednjega ... "ćutin otok svoj" Izložba fotografije "put ... Otvorena izložba antona ... Natječaj za prijem u slu ... Financijski izvještaj gr ... Otvorena izložba branke ... Otvorenje izložbi marine ... Najava izložbi Otvorenje izložbe vesne ... Otvorenje izložbe marine ... Izložba radova marine pe ... Europska noć muzejasvjet ... "ćutim otok svoj" Financijski izvještaj gr ... Noć muzeja Hidden treasure of novalja Izložba fotografija ivan ... Otvorenje izložbe fotogr ... Zbirka starih razglednic ... Otvorenje izložbe božida ... Izložba darke šćerbe haupt Izložba valentine marek Izložba valentine marek Knjižnica gradskog muzeja Snimanje dokumentarnog s ... Otvorenje izložbe iris b ... Nova zbirka u gradskom m ... Otvaranje izložbe Izložba "ćutin otok svoj ... Najava izložbene sezone ... Obilježen međunarodni da ... Posjet djece iz vrtića " ... Izložba fotografija voda ... Svjetski dan voda world ... Izložba radova dominika ...