Utorak, 20. Lipanj 2017 Muzej Novalja Pregleda: 20

"Ćutin otok svoj"

U subotu, 13. lipnja u Gradskom muzeju Novalja, u sklopu obilježavanja Dana Grada Novalje, otvorena, šesta po redu, izložba članova Foto kluba Pag pod nazivom "Ćutim otok svoj".
Na izložbi je predstavljeno šezdeset fotografija koje dočaravaju posebnost otoka Paga koji slovi kao jedan od najfotogeničnijih hrvatskih otoka.

Foto klub Pag okuplja tridesetak foto amatera s cijelog otoka, ali i iz Zagreba, Rijeke i čak iz Austrije.

Ove godine fotografije su izložili: Helena Baričević, Mladen Brajša, Merima Buljanović, Ante Dabo, Teofil Dabo, Vesna Denona, Saša Domazet, Vesna Fabijanić, Hrvoje Magaš, Vesna Karavanić, Krešimir Kiš, Tvrtko Maras, Branimir Maričević, Aldo Meštrović, Jure Orlić, Rajko Peranić, Ibrahim Suljić, Elvis Šmit, Ivan Šupraha, Aleksandar Tomulić i Nataša Vučić Tomljanović.

Izložba će biti postavljena do 2. srpnja.

Galerija slika: "Ćutin otok svoj"

Ispričat ću ti priču "terravita" Tvrtko maras " reverzibi ... Noć muzeja Srebro i zlato srednjega ... "ćutin otok svoj" Izložba fotografije "put ... Otvorena izložba antona ... Natječaj za prijem u slu ... Financijski izvještaj gr ... Otvorena izložba branke ... Otvorenje izložbi marine ... Najava izložbi Otvorenje izložbe vesne ... Otvorenje izložbe marine ... Izložba radova marine pe ... Europska noć muzejasvjet ... "ćutim otok svoj" Financijski izvještaj gr ... Noć muzeja Hidden treasure of novalja Izložba fotografija ivan ... Otvorenje izložbe fotogr ... Zbirka starih razglednic ... Otvorenje izložbe božida ... Izložba darke šćerbe haupt Izložba valentine marek Izložba valentine marek Knjižnica gradskog muzeja Snimanje dokumentarnog s ... Otvorenje izložbe iris b ... Nova zbirka u gradskom m ... Otvaranje izložbe Izložba "ćutin otok svoj ... Najava izložbene sezone ... Obilježen međunarodni da ... Posjet djece iz vrtića " ... Izložba fotografija voda ... Svjetski dan voda world ... Izložba radova dominika ...