Događanja u 2018
Ponedjeljak, 20. Kolovoz 2018 Muzej Novalja Pregleda: 107

"Ljetopisi u metalu"

U petak, 17.kolovoza s početkom u 20,30 u Gradskom muzeja Novalja, argentinski samouki umjetnik Carlos I. Bellante izlaže svoj nakit i instalacije pod imenom "Ljetopisi u metalu". Nakit će vas oduševiti svojom elegancijom i vještinom obrade materijala, a instalacije domišljatošću umjetnika i svojom jednostavnošću. Gospodin Bellante nakon pet godina ponovno izlaže u Gradskom muzeju, vjerujemo da će vas i ovom izložbom uspjeti oduševiti zato je svakako nemojte propustiti.
Izožbu ćete moći posjetiti do 6.rujna 2018.

Galerija slika: "Ljetopisi u metalu"

"ljetopisi u metalu" "divlja hrvatska" "geometrija" i "svašta n ... "ćutin otok svoj" Ispričat ću ti priču Tvrtko maras " reverzibi ... "terravita" "ćutin otok svoj" Srebro i zlato srednjega ... Noć muzeja Izložba fotografije "put ... Otvorena izložba antona ... Natječaj za prijem u slu ... Financijski izvještaj gr ... Otvorena izložba branke ... Otvorenje izložbi marine ... Najava izložbi Otvorenje izložbe vesne ... Otvorenje izložbe marine ... Izložba radova marine pe ... Europska noć muzejasvjet ... "ćutim otok svoj" Financijski izvještaj gr ... Noć muzeja Hidden treasure of novalja Izložba fotografija ivan ... Otvorenje izložbe fotogr ... Zbirka starih razglednic ... Otvorenje izložbe božida ... Izložba darke šćerbe haupt Izložba valentine marek Izložba valentine marek Knjižnica gradskog muzeja Snimanje dokumentarnog s ... Otvorenje izložbe iris b ... Nova zbirka u gradskom m ... Otvaranje izložbe Izložba "ćutin otok svoj ... Najava izložbene sezone ... Obilježen međunarodni da ...