Ponedjeljak, 20. Listopad 2014 Muzej Novalja Pregleda: 811

Izložba fotografija Ivana Šuprahe

U petak, 03.10. o.g. u Gradskom muzeju Novalja otvorena je izložba fotografija Ivana Šuprahe iz Paga pod imenom "Judi,beštije i beštemje".

Ivan Šupraha je član amaterskog foto kluba Pag i s njima izlaže na svim izložbama kluba koje se već godinama postavljaju po cijelom našem otoku i šire povodom obilježavanja dana pojedinih mjesta i općina.

Sudjelovao je i bio zapažen na međunarodnom natječaju fotografija koje organizira foto klub Kornati i ovo mu je druga samostalna izložba.

Tema svih fotografija je Pag i život u njemu. Ljeti, zimi, ujutro, uveče... ovaj fotograf s duhom uhvatio je scene grada koji ima dušu.

Izložba će biti postavljena do 20. 10. pa vas pozivamo da je svakako dođete pogledati unutar radnog vremena muzeja od 9 do 13 svakim radnim danom.

Ovom izložbom Gradski muzej Novalja zaključuje ovogodišnju izložbenu sezonu. Srdačno zahvaljujemo svima koji su nas redovno posjećivali.

Galerija slika: Izložba fotografija Ivana Šuprahe

Izložba fotografije "put ... Otvorena izložba antona ... Natječaj za prijem u slu ... Financijski izvještaj gr ... Otvorena izložba branke ... Otvorenje izložbi marine ... Najava izložbi Otvorenje izložbe vesne ... Otvorenje izložbe marine ... Izložba radova marine pe ... Europska noć muzejasvjet ... "ćutim otok svoj" Financijski izvještaj gr ... Noć muzeja Hidden treasure of novalja Izložba fotografija ivan ... Otvorenje izložbe fotogr ... Zbirka starih razglednic ... Otvorenje izložbe božida ... Izložba darke šćerbe haupt Izložba valentine marek Izložba valentine marek Knjižnica gradskog muzeja Snimanje dokumentarnog s ... Otvorenje izložbe iris b ... Nova zbirka u gradskom m ... Otvaranje izložbe Izložba "ćutin otok svoj ... Najava izložbene sezone ... Obilježen međunarodni da ... Posjet djece iz vrtića " ... Izložba fotografija voda ... Svjetski dan voda world ... Izložba radova dominika ... Izložba kamen priča prič ... Izložba ulja na platnu d ... Izložba instalacija i na ... Izložba crteža novaljsko ... Izložba ćutin otok svoj 4 Izložba u gradskom muzej ...