Museum Novalja | Insel Pag | Kroatien

Veranstaltungen im Jahr 2018
Četvrtak, 21. Kolovoz 2014 Muzej Novalja Pregleda: 196

Izložba Valentine Marek

23.08. o.g. u 20:30 h u Gradskom muzeju Novalja otvara se izložba ilustracija i crteža mlade umjetnice iz Bjelovara Valentine Marek pod nazivom "Trenutika".
Pozivamo Vas da svojim prisustvom uveličate ovaj zanimljivi događaj.

"ljetopisi u metalu" "divlja hrvatska" "geometrija" i "svašta n ... "ćutin otok svoj" Ispričat ću ti priču Tvrtko maras " reverzibi ... "terravita" "ćutin otok svoj" Srebro i zlato srednjega ... Noć muzeja Izložba fotografije "put ... Otvorena izložba antona ... Natječaj za prijem u slu ... Financijski izvještaj gr ... Otvorena izložba branke ... Otvorenje izložbi marine ... Najava izložbi Otvorenje izložbe vesne ... Otvorenje izložbe marine ... Izložba radova marine pe ... Europska noć muzejasvjet ... "ćutim otok svoj" Financijski izvještaj gr ... Noć muzeja Hidden treasure of novalja Izložba fotografija ivan ... Otvorenje izložbe fotogr ... Zbirka starih razglednic ... Otvorenje izložbe božida ... Izložba darke šćerbe haupt Izložba valentine marek Izložba valentine marek Knjižnica gradskog muzeja Snimanje dokumentarnog s ... Otvorenje izložbe iris b ... Nova zbirka u gradskom m ... Otvaranje izložbe Izložba "ćutin otok svoj ... Najava izložbene sezone ... Obilježen međunarodni da ...