Utorak, 21. Listopad 2014 Muzej Novalja Pregleda: 1434

Hidden Treasure of Novalja

U Gradskom muzeju Novalja postavljen je novi stalni zimski postav. Radi se o 20 fotografija/panoa koji slikom i grafikonima prikazuju i objašnjavaju najvažnije dijelove podzemnog antičkog vodovoda tzv. Talijanove buže.

Ovi panoi bili su izloženi u Mariboru 2012. g. kad je Maribor bio europska prijestolnica kulture.

a sada su u trajnom vlasništvu muzeja.

Pozivamo sve zainteresirane da nas posjete u radnom vremenu muzeja i pogledaju ovu zanimljivu izložbu koja otkriva nove aspekte ove iznimne znamenitosti Novalje.

Galerija slika: Hidden Treasure of Novalja

Ispričat ću ti priču "terravita" Tvrtko maras " reverzibi ... Noć muzeja Srebro i zlato srednjega ... "ćutin otok svoj" Izložba fotografije "put ... Otvorena izložba antona ... Natječaj za prijem u slu ... Financijski izvještaj gr ... Otvorena izložba branke ... Otvorenje izložbi marine ... Najava izložbi Otvorenje izložbe vesne ... Otvorenje izložbe marine ... Izložba radova marine pe ... Europska noć muzejasvjet ... "ćutim otok svoj" Financijski izvještaj gr ... Noć muzeja Hidden treasure of novalja Izložba fotografija ivan ... Otvorenje izložbe fotogr ... Zbirka starih razglednic ... Otvorenje izložbe božida ... Izložba darke šćerbe haupt Izložba valentine marek Izložba valentine marek Knjižnica gradskog muzeja Snimanje dokumentarnog s ... Otvorenje izložbe iris b ... Nova zbirka u gradskom m ... Otvaranje izložbe Izložba "ćutin otok svoj ... Najava izložbene sezone ... Obilježen međunarodni da ... Posjet djece iz vrtića " ... Izložba fotografija voda ... Svjetski dan voda world ... Izložba radova dominika ...