Ponedjeljak, 24. Ožujak 2014 Muzej Novalja Pregleda: 901

Izložba fotografija Voda- Water

Povodom obilježavanja Svjetskog dana voda u subotu 22. ožujka 2014. godine s početkom u 19.00 sati u Gradskom muzeju Novalja otvorena je međunarodna izložba fotografija na temu „Voda“ pod pokroviteljstvom Grada Novalje.

Vesna Denona, ravnateljica Gradskog muzeja Novalja, u uvodnom je dijelu pozdravila sve nazočne te im predstavila izložbu. S p
onosom je istaknula najvrijedniju i najznačajniju arheološku baštinu grada Novalje-„Antički vodovod“ čiji se ulaz nalazi unutar muzeja te predstavlja jednu od najvažnijih turističkih atrakcija Grada Novalje. Zatim se zahvalila inicijatoru izložbe g. Tigiju Borgu, kreatoru fotoportala Hunting The Light (HTL) kojemu je prepustila riječ i zamolila ga da kaže nešto o autorima i fotoportalu. Na izložbi se predstavila grupa od četrdesetak autora koji se okupljaju i djeluju pod imenom „Top Light Hunters“, a dolaze iz redova amaterskih i profesionalnih fotografa.

Svečanosti otvorenja izložbe prisustvovao je i gradonačelnik g. Ante Dabo, koji je srdačno pozdravio i pozvao sve prisutne da uživaju u ovoj lijepoj izložbi.

Izložba će biti postavljena do 12. travnja 2014.godine.

Autori izloženih fotografija su:
Aleksandar Dekanski, Beograd

Zlata Karović, Umag
Zoran Burazerović, Pula

Galerija slika: Izložba fotografija Voda- Water

Srebro i zlato srednjega ... "ćutin otok svoj" Noć muzeja Izložba fotografije "put ... Otvorena izložba antona ... Natječaj za prijem u slu ... Financijski izvještaj gr ... Otvorena izložba branke ... Otvorenje izložbi marine ... Najava izložbi Otvorenje izložbe vesne ... Otvorenje izložbe marine ... Izložba radova marine pe ... Europska noć muzejasvjet ... "ćutim otok svoj" Financijski izvještaj gr ... Noć muzeja Hidden treasure of novalja Izložba fotografija ivan ... Otvorenje izložbe fotogr ... Zbirka starih razglednic ... Otvorenje izložbe božida ... Izložba darke šćerbe haupt Izložba valentine marek Izložba valentine marek Knjižnica gradskog muzeja Otvorenje izložbe iris b ... Snimanje dokumentarnog s ... Nova zbirka u gradskom m ... Otvaranje izložbe Izložba "ćutin otok svoj ... Najava izložbene sezone ... Obilježen međunarodni da ... Posjet djece iz vrtića " ... Izložba fotografija voda ... Svjetski dan voda world ... Izložba radova dominika ... Izložba kamen priča prič ... Izložba ulja na platnu d ... Izložba instalacija i na ...