Utorak, 25. Ožujak 2014 Muzej Novalja Pregleda: 751

Posjet djece iz vrtića "Carić"

U utorak 25.03., grupa od 30-tak djece iz vrtića "Carić" zajedno sa svojim tetama, posjetili su Gradski muzej Novalja. Razgledali su podzemni antički vodovod, izložbu fotografija "Voda" i etnografski dio muzeja gdje su im tete pričale o običajima i životu iz ne tako davne prošlosti Novalje.

Sutra s radošću očekujemo i drugu grupu sa njihovim tetama.

Galerija slika: Posjet djece iz vrtića "Carić"

Srebro i zlato srednjega ... "ćutin otok svoj" Noć muzeja Izložba fotografije "put ... Otvorena izložba antona ... Natječaj za prijem u slu ... Financijski izvještaj gr ... Otvorena izložba branke ... Otvorenje izložbi marine ... Najava izložbi Otvorenje izložbe vesne ... Otvorenje izložbe marine ... Izložba radova marine pe ... Europska noć muzejasvjet ... "ćutim otok svoj" Financijski izvještaj gr ... Noć muzeja Hidden treasure of novalja Izložba fotografija ivan ... Otvorenje izložbe fotogr ... Zbirka starih razglednic ... Otvorenje izložbe božida ... Izložba darke šćerbe haupt Izložba valentine marek Izložba valentine marek Knjižnica gradskog muzeja Otvorenje izložbe iris b ... Snimanje dokumentarnog s ... Nova zbirka u gradskom m ... Otvaranje izložbe Izložba "ćutin otok svoj ... Najava izložbene sezone ... Obilježen međunarodni da ... Posjet djece iz vrtića " ... Izložba fotografija voda ... Svjetski dan voda world ... Izložba radova dominika ... Izložba kamen priča prič ... Izložba ulja na platnu d ... Izložba instalacija i na ...