Ponedjeljak, 25. Kolovoz 2014 Muzej Novalja Pregleda: 738

Izložba Valentine Marek

Dana 23.08. o.g. u Gradskom muzeju Novalja, uz prisustvo velikog broja posjetitelja, otvorena je izložba crteža, ilustracija i apstrakcija bjelovarske autorice Valentine Marek pod nazivom "Trenutika".

Kao što je Marina Facini, povjesničarka umjetnosti, napisala u osvrtu na ovu izložbu, Valentina Marek je slikarica sreće i nježnog trenutka a njene radove karakteriziraju sretne, sanjive, erotizirane djevojke, razni životinjski likovi, anđeli, cvijeće, voće i arhitektura nacrtani lakom razigranom linijom.

Sve prisutne osvojila je prikazima svog fantastičnog svijeta, sretnog i bajkovitog djetinjstva.

Izložba je prodajna, a biti će postavljena do 12.09. pa vas pozivamo da je svakako dođete pogledati.

Galerija slika: Izložba Valentine Marek

Izložba fotografije "put ... Otvorena izložba antona ... Natječaj za prijem u slu ... Financijski izvještaj gr ... Otvorena izložba branke ... Otvorenje izložbi marine ... Najava izložbi Otvorenje izložbe vesne ... Otvorenje izložbe marine ... Izložba radova marine pe ... Europska noć muzejasvjet ... "ćutim otok svoj" Financijski izvještaj gr ... Noć muzeja Hidden treasure of novalja Izložba fotografija ivan ... Otvorenje izložbe fotogr ... Zbirka starih razglednic ... Otvorenje izložbe božida ... Izložba darke šćerbe haupt Izložba valentine marek Izložba valentine marek Knjižnica gradskog muzeja Snimanje dokumentarnog s ... Otvorenje izložbe iris b ... Nova zbirka u gradskom m ... Otvaranje izložbe Izložba "ćutin otok svoj ... Najava izložbene sezone ... Obilježen međunarodni da ... Posjet djece iz vrtića " ... Izložba fotografija voda ... Svjetski dan voda world ... Izložba radova dominika ... Izložba kamen priča prič ... Izložba ulja na platnu d ... Izložba instalacija i na ... Izložba crteža novaljsko ... Izložba ćutin otok svoj 4 Izložba u gradskom muzej ...