Zadnja događanja
Srijeda, 26. Srpanj 2017 Muzej Novalja Pregleda: 51

Tvrtko Maras " Reverzibilni zaborav"

U Gradskom muzeju Novalja otvorena je izložba fotografija gosp. Tvrtk aMarasa pod imenom „Reverzibilni zaborav“.
Tvrtko Maras je stekao zvanje fotografa u školi otvorenog učilišta u Zagrebu u klasi prof. Butkovića i prof. Šepića. Članje Fotokluba Zagreb i Fotokluba Pag s kojima je u više navrata izlagao na Pagu i šire. Do sad je izlagao na više grupnih i tri samostalne izložbe a 2015. godine dobio je nagradu za fotografiju izbjeglica na graničnom prijelazu Brdovec.

Izložba je koncipirana kroz nekoliko tema reverzibilnog društvenog zaboravaa fotografije podijeljene u 14 grupa tj. tema za koje autor tvrdi da su podložne i dosjećanju pa je zaborav reverzibilan a pristup nudi nostalgiju i optimizam.
Na otvorenju su govorili ravnateljica muzeja prof. Vesna Denona i autor.

Izložba će biti postavljena do 17.08 i može se razgledati svakog radnog dana u vremenu od 9 do 13 i od 18 do 22 sata.

Galerija slika: Tvrtko Maras " Reverzibilni zaborav"