Srijeda, 26. Srpanj 2017 Muzej Novalja Pregleda: 61

Tvrtko Maras " Reverzibilni zaborav"

U Gradskom muzeju Novalja otvorena je izložba fotografija gosp. Tvrtk aMarasa pod imenom „Reverzibilni zaborav“.
Tvrtko Maras je stekao zvanje fotografa u školi otvorenog učilišta u Zagrebu u klasi prof. Butkovića i prof. Šepića. Članje Fotokluba Zagreb i Fotokluba Pag s kojima je u više navrata izlagao na Pagu i šire. Do sad je izlagao na više grupnih i tri samostalne izložbe a 2015. godine dobio je nagradu za fotografiju izbjeglica na graničnom prijelazu Brdovec.

Izložba je koncipirana kroz nekoliko tema reverzibilnog društvenog zaboravaa fotografije podijeljene u 14 grupa tj. tema za koje autor tvrdi da su podložne i dosjećanju pa je zaborav reverzibilan a pristup nudi nostalgiju i optimizam.
Na otvorenju su govorili ravnateljica muzeja prof. Vesna Denona i autor.

Izložba će biti postavljena do 17.08 i može se razgledati svakog radnog dana u vremenu od 9 do 13 i od 18 do 22 sata.

Galerija slika: Tvrtko Maras " Reverzibilni zaborav"

Ispričat ću ti priču "terravita" Tvrtko maras " reverzibi ... Noć muzeja Srebro i zlato srednjega ... "ćutin otok svoj" Izložba fotografije "put ... Otvorena izložba antona ... Natječaj za prijem u slu ... Financijski izvještaj gr ... Otvorena izložba branke ... Otvorenje izložbi marine ... Najava izložbi Otvorenje izložbe vesne ... Otvorenje izložbe marine ... Izložba radova marine pe ... Europska noć muzejasvjet ... "ćutim otok svoj" Financijski izvještaj gr ... Noć muzeja Hidden treasure of novalja Izložba fotografija ivan ... Otvorenje izložbe fotogr ... Zbirka starih razglednic ... Otvorenje izložbe božida ... Izložba darke šćerbe haupt Izložba valentine marek Izložba valentine marek Knjižnica gradskog muzeja Snimanje dokumentarnog s ... Otvorenje izložbe iris b ... Nova zbirka u gradskom m ... Otvaranje izložbe Izložba "ćutin otok svoj ... Najava izložbene sezone ... Obilježen međunarodni da ... Posjet djece iz vrtića " ... Izložba fotografija voda ... Svjetski dan voda world ... Izložba radova dominika ...