Srijeda, 26. Srpanj 2017 Muzej Novalja Pregleda: 62

"Terravita"

U Gradskom muzeju Novalja otvorena je izložba ukrajinskog umjetničkog para, Ire i Tarasa Dzindre, pod nazivom Terravita. Ira Dzindra izlaže ulja na platnu i akrile a Taras dekorativne i uporabne predmete od puhanog stakla.

Terravita je umjetnički projekt kojim umjetnici nastoje svratiti pozornost na to kako je ranjiv naš planet a tema mu je nesigurna i zamršena veza umjetnosti i paradigme življenja modernog čovjeka na Zemlji u vrijeme aktivne transformacije svijeta oko nas.

Na otvorenju su govorili gosp. Marin Lerga, predsjednik udruge ''Bila Hrvatska'' koja promiče kulturnu i inu ukrajinsko –hrvatsko-poljsku suradnju, ravnateljica muzeja prof. Vesna Denona te autori.

Izložba će biti postavljena do 19. srpnja 2017.g. pa vas pozivamo da je svakako dođete pogledati. Ulaz je besplatan.

Galerija slika: "Terravita"

Ispričat ću ti priču "terravita" Tvrtko maras " reverzibi ... Noć muzeja Srebro i zlato srednjega ... "ćutin otok svoj" Izložba fotografije "put ... Otvorena izložba antona ... Natječaj za prijem u slu ... Financijski izvještaj gr ... Otvorena izložba branke ... Otvorenje izložbi marine ... Najava izložbi Otvorenje izložbe vesne ... Otvorenje izložbe marine ... Izložba radova marine pe ... Europska noć muzejasvjet ... "ćutim otok svoj" Financijski izvještaj gr ... Noć muzeja Hidden treasure of novalja Izložba fotografija ivan ... Otvorenje izložbe fotogr ... Zbirka starih razglednic ... Otvorenje izložbe božida ... Izložba darke šćerbe haupt Izložba valentine marek Izložba valentine marek Knjižnica gradskog muzeja Snimanje dokumentarnog s ... Otvorenje izložbe iris b ... Nova zbirka u gradskom m ... Otvaranje izložbe Izložba "ćutin otok svoj ... Najava izložbene sezone ... Obilježen međunarodni da ... Posjet djece iz vrtića " ... Izložba fotografija voda ... Svjetski dan voda world ... Izložba radova dominika ...