Ponedjeljak, 28. Srpanj 2014 Muzej Novalja Pregleda: 665

Snimanje dokumentarnog serijala "Bajkovita Hrvatska"

26.07. o.g. u popodnevnim satima, Gradski muzej Novalja posjetila je ekipa producentske tvrtke ADRIA TON production koja za HRT snima dokumentarni serijal "Bajkovita Hrvatska".
Autori serije su Paula i Đelo Jr. Jusić a radi se o serijalu od 120 epizoda posvećenih hrvatskoj baštini koji od jeseni 2014. g. počinje s emitiranjem na HRT-u.

Svaka od epizoda, a radi se o kratkoj formi u trajanju od 6 min svaka, obuhvaća jednu temu i jednu destinaciju.

Izložba fotografije "put ... Otvorena izložba antona ... Natječaj za prijem u slu ... Financijski izvještaj gr ... Otvorena izložba branke ... Otvorenje izložbi marine ... Najava izložbi Otvorenje izložbe vesne ... Otvorenje izložbe marine ... Izložba radova marine pe ... Europska noć muzejasvjet ... "ćutim otok svoj" Financijski izvještaj gr ... Noć muzeja Hidden treasure of novalja Izložba fotografija ivan ... Otvorenje izložbe fotogr ... Zbirka starih razglednic ... Otvorenje izložbe božida ... Izložba darke šćerbe haupt Izložba valentine marek Izložba valentine marek Knjižnica gradskog muzeja Snimanje dokumentarnog s ... Otvorenje izložbe iris b ... Nova zbirka u gradskom m ... Otvaranje izložbe Izložba "ćutin otok svoj ... Najava izložbene sezone ... Obilježen međunarodni da ... Posjet djece iz vrtića " ... Izložba fotografija voda ... Svjetski dan voda world ... Izložba radova dominika ... Izložba kamen priča prič ... Izložba ulja na platnu d ... Izložba instalacija i na ... Izložba crteža novaljsko ... Izložba ćutin otok svoj 4 Izložba u gradskom muzej ...