Ponedjeljak, 28. Srpanj 2014 Muzej Novalja Pregleda: 654

Otvorenje izložbe Iris Bondora Dvornik

Dana 26.07. o.g. u Gradskom muzeju Novalja otvorena je retrospektivna izložba akademske slikarice Iris Bondora Dvornik iz Zagreba pod nazivom "Tvarno u imaginarnom".
Na otvorenju su govorili ravnateljica muzeja prof. Vesna Denona, uvaženi likovni kritičar prof. Stanko Špoljarić te autorica.

Ova izvanredno zanimljiva izložba je prodajnog tipa, a ulaz je besplatan te je se može pogledati do 22.08.2014.

Galerija slika: Otvorenje izložbe Iris Bondora Dvornik

Izložba fotografije "put ... Otvorena izložba antona ... Natječaj za prijem u slu ... Financijski izvještaj gr ... Otvorena izložba branke ... Otvorenje izložbi marine ... Najava izložbi Otvorenje izložbe vesne ... Otvorenje izložbe marine ... Izložba radova marine pe ... Europska noć muzejasvjet ... "ćutim otok svoj" Financijski izvještaj gr ... Noć muzeja Hidden treasure of novalja Izložba fotografija ivan ... Otvorenje izložbe fotogr ... Zbirka starih razglednic ... Otvorenje izložbe božida ... Izložba darke šćerbe haupt Izložba valentine marek Izložba valentine marek Knjižnica gradskog muzeja Snimanje dokumentarnog s ... Otvorenje izložbe iris b ... Nova zbirka u gradskom m ... Otvaranje izložbe Izložba "ćutin otok svoj ... Najava izložbene sezone ... Obilježen međunarodni da ... Posjet djece iz vrtića " ... Izložba fotografija voda ... Svjetski dan voda world ... Izložba radova dominika ... Izložba kamen priča prič ... Izložba ulja na platnu d ... Izložba instalacija i na ... Izložba crteža novaljsko ... Izložba ćutin otok svoj 4 Izložba u gradskom muzej ...