Četvrtak, 29. Svibanj 2014 Muzej Novalja Pregleda: 756

Najava izložbene sezone ljeto 2014

14.06. - 04.07.
Foto klub Pag - "Ćutin otok svoj", fotografije
Mladen Kušec - predstavljanje zbirke poezije "Kako vrijeme leti"

05.07. - 25.07.
Tončica i Marinko Jelača - "Unutarnje / Erupcije", instalacije u terakoti, fotografije, grafike

26.07. - 22.08.
Iris Bondora Dvornik - "Tvarno u imaginarnom", objekti, slike

23.08. - 12.09.
Valentina Marek - "Trenutika", akrili, ilustracije, kolaži, tuš

13.09. - 03.10.
Božidarka Šćerbe Haupt - "Moji zavičaji", akvareli

04.10. -
"Skriveno blago Novalje" - panel fotografije

Srebro i zlato srednjega ... "ćutin otok svoj" Noć muzeja Izložba fotografije "put ... Otvorena izložba antona ... Natječaj za prijem u slu ... Financijski izvještaj gr ... Otvorena izložba branke ... Otvorenje izložbi marine ... Najava izložbi Otvorenje izložbe vesne ... Otvorenje izložbe marine ... Izložba radova marine pe ... Europska noć muzejasvjet ... "ćutim otok svoj" Financijski izvještaj gr ... Noć muzeja Hidden treasure of novalja Izložba fotografija ivan ... Otvorenje izložbe fotogr ... Zbirka starih razglednic ... Otvorenje izložbe božida ... Izložba darke šćerbe haupt Izložba valentine marek Izložba valentine marek Knjižnica gradskog muzeja Otvorenje izložbe iris b ... Snimanje dokumentarnog s ... Nova zbirka u gradskom m ... Otvaranje izložbe Izložba "ćutin otok svoj ... Najava izložbene sezone ... Obilježen međunarodni da ... Posjet djece iz vrtića " ... Izložba fotografija voda ... Svjetski dan voda world ... Izložba radova dominika ... Izložba kamen priča prič ... Izložba ulja na platnu d ... Izložba instalacija i na ...