Utorak, 30. Lipanj 2015 Muzej Novalja Pregleda: 710

Izložba radova Marine Perković i Zlatka Zoldoša

U petak 3.7. s početkom u 20,30 sati u Gradskom muzeju Novalja biti će otvorena izložba radova Marine Perković i Zlatka Zoldoša.
Marina Perković se predstavlja uljima na platnu, akrilima i grafikama u izložbi koju je nazvala U traženju... dok se Zlatko Zoldoš predstavlja uljima na platnu i predmetima izrađenim u kamenu u izložbi koju je nazvao Pag - boje jednog otoka.

Izložba fotografije "put ... Otvorena izložba antona ... Natječaj za prijem u slu ... Financijski izvještaj gr ... Otvorena izložba branke ... Otvorenje izložbi marine ... Najava izložbi Otvorenje izložbe vesne ... Otvorenje izložbe marine ... Izložba radova marine pe ... Europska noć muzejasvjet ... "ćutim otok svoj" Financijski izvještaj gr ... Noć muzeja Hidden treasure of novalja Izložba fotografija ivan ... Otvorenje izložbe fotogr ... Zbirka starih razglednic ... Otvorenje izložbe božida ... Izložba darke šćerbe haupt Izložba valentine marek Izložba valentine marek Knjižnica gradskog muzeja Snimanje dokumentarnog s ... Otvorenje izložbe iris b ... Nova zbirka u gradskom m ... Otvaranje izložbe Izložba "ćutin otok svoj ... Najava izložbene sezone ... Obilježen međunarodni da ... Posjet djece iz vrtića " ... Izložba fotografija voda ... Svjetski dan voda world ... Izložba radova dominika ... Izložba kamen priča prič ... Izložba ulja na platnu d ... Izložba instalacija i na ... Izložba crteža novaljsko ... Izložba ćutin otok svoj 4 Izložba u gradskom muzej ...