Ponedjeljak, 30 Rujan 2013 Gradski Muzej Novalja Pregleda: 1037

Izložba Kamen priča priče - Aldo Meštrović

Od 27. rujna do 11. listopada 2013. godine u Gradskom muzeju Novalja može se razgledati izložba fotografija autora Alda Meštrovića pod nazivom Kamen priča priče.

Tema i glavni motiv fotografija su stijenje i kamenje s predjela otoka Paga tzv. Bošana koje svojim čudesnim formacijama i detaljima oduzimaju dah.

Aldo Meštrović je predsjednik foto kluba Pag i član Udruženja otočkih fotografa Zadarske županije. Do sad je samostalno izlagao u Pagu, Novalji, Zadru i Beogradu te bio nagrađivan na raznim salonima fotografije.

Foto: Eugen Rebernišak

Galerija slika: Izložba Kamen priča priče - Aldo Meštrović

Ispričat ću ti priču "terravita" Tvrtko maras " reverzibi ... Noć muzeja Srebro i zlato srednjega ... "ćutin otok svoj" Izložba fotografije "put ... Otvorena izložba antona ... Natječaj za prijem u slu ... Financijski izvještaj gr ... Otvorena izložba branke ... Otvorenje izložbi marine ... Najava izložbi Otvorenje izložbe vesne ... Otvorenje izložbe marine ... Izložba radova marine pe ... Europska noć muzejasvjet ... "ćutim otok svoj" Financijski izvještaj gr ... Noć muzeja Hidden treasure of novalja Izložba fotografija ivan ... Otvorenje izložbe fotogr ... Zbirka starih razglednic ... Otvorenje izložbe božida ... Izložba darke šćerbe haupt Izložba valentine marek Izložba valentine marek Knjižnica gradskog muzeja Snimanje dokumentarnog s ... Otvorenje izložbe iris b ... Nova zbirka u gradskom m ... Otvaranje izložbe Izložba "ćutin otok svoj ... Najava izložbene sezone ... Obilježen međunarodni da ... Posjet djece iz vrtića " ... Izložba fotografija voda ... Svjetski dan voda world ... Izložba radova dominika ...