Museum Novalja | Insel Pag | Kroatien

Zadnja dogaðanja
Nedjelja, 31. Srpanj 2016 Muzej Novalja Pregleda: 2513

Otvorena izložba Antona Daba Kirina

U petak, 29.07 u Gradskom muzeju Novalja održana je izložba fotografija autora Antona Daba Kirina kojom je obilježio 45 godina rada s fotografijom.
Izložbi su nazoèili brojni posjetitelji kojima se prvo obratila ravnateljica muzeja Vesna Denona koja je upoznala nazoène s radom A. Daba Kirina. Nakon toga je autor pozdravio i zahvalio svima koji su pomogli oko organizacije i realizacije izložbe. Uz prigodno obraæanje izložbu je otvorio gradonaèelnik Novalje Ante Dabo, nakon èega su se posjetitelji zadržali na prigodnom domjenku.
Izložba pod nazivom „Koltra“ je prodajnog karaktera i biti æe postavljena do 17.08 . Pozivamo vas da je doðete razgledati svakog dana od 9 do 13 te od 19 do 22.

Galerija slika: Otvorena izložba Antona Daba Kirina