Nedjelja, 31. Srpanj 2016 Muzej Novalja Pregleda: 2515

Otvorena izložba Antona Daba Kirina

U petak, 29.07 u Gradskom muzeju Novalja održana je izložba fotografija autora Antona Daba Kirina kojom je obilježio 45 godina rada s fotografijom.
Izložbi su nazočili brojni posjetitelji kojima se prvo obratila ravnateljica muzeja Vesna Denona koja je upoznala nazočne s radom A. Daba Kirina. Nakon toga je autor pozdravio i zahvalio svima koji su pomogli oko organizacije i realizacije izložbe. Uz prigodno obraćanje izložbu je otvorio gradonačelnik Novalje Ante Dabo, nakon čega su se posjetitelji zadržali na prigodnom domjenku.
Izložba pod nazivom „Koltra“ je prodajnog karaktera i biti će postavljena do 17.08 . Pozivamo vas da je dođete razgledati svakog dana od 9 do 13 te od 19 do 22.

Galerija slika: Otvorena izložba Antona Daba Kirina

Ispričat ću ti priču "terravita" Tvrtko maras " reverzibi ... Noć muzeja Srebro i zlato srednjega ... "ćutin otok svoj" Izložba fotografije "put ... Otvorena izložba antona ... Natječaj za prijem u slu ... Financijski izvještaj gr ... Otvorena izložba branke ... Otvorenje izložbi marine ... Najava izložbi Otvorenje izložbe vesne ... Otvorenje izložbe marine ... Izložba radova marine pe ... Europska noć muzejasvjet ... "ćutim otok svoj" Financijski izvještaj gr ... Noć muzeja Hidden treasure of novalja Izložba fotografija ivan ... Otvorenje izložbe fotogr ... Zbirka starih razglednic ... Otvorenje izložbe božida ... Izložba darke šćerbe haupt Izložba valentine marek Izložba valentine marek Knjižnica gradskog muzeja Snimanje dokumentarnog s ... Otvorenje izložbe iris b ... Nova zbirka u gradskom m ... Otvaranje izložbe Izložba "ćutin otok svoj ... Najava izložbene sezone ... Obilježen međunarodni da ... Posjet djece iz vrtića " ... Izložba fotografija voda ... Svjetski dan voda world ... Izložba radova dominika ...